فیتنسیا

حسین مردعلی : مربی بدنسازی

حسین مردعلی

به وبسایت فیتنسیا خوش آمدید! من حسین مردعلی هستم، مربی، نویسنده و فعال در رشته ورزشی بدنسازی (پرورش اندام).

یکی از مهم‌ترین وظایف من، ارائه مطالب معتبر و بروز در مورد انواع مکمل‌های ورزشی، استروئیدها، تمرین و تغذیه است. با سابقه‌ی چندین سال در این رشته ورزشی، همیشه تلاش می‌کنم تا به شما ورزشکاران عزیز، اطلاعات کامل و به‌روز درباره‌ی این موضوعات ارائه دهم.

تمامی مطالب و مقاله‌های سایت فیتنسیا، براساس تحقیقات علمی معتبر است.

در وبسایت فیتنسیا، من به بررسی و بحث در مورد مکمل‌های بدنسازی مختلف می‌پردازم. با تجربه‌ی خود و مطالعات دقیقم، سعی می‌کنم تا شما را راهنمایی کنم که چگونه به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنید.

انتقال اطلاعات معتبر و تایید شده در زمینه بدنسازی و همچنین پاسخگویی به سوالات شما یکی از مهم‌ترین وظایف من است.

منتظر بروزترین مطالب حوزه بدنسازی و ورزشی در وبسایت فیتنسیا باشید. با همکاری و همراهی شما، بهترین نتیجه را در دستیابی به هدف‌های بدنسازی خواهیم داشت.

سایر وظایف حسین مردعلی در فیتنسیا

علاوه بر نویسندگی و تولید محتوا در مورد رشته ورزشی بدنسازی، من دو وظیفه دیگر برعهده دارم؛ مدیریت تیم فیتنسیا و مربیگری بدنسازی.

مدیریت وب سایت فیتنسیا

من همواره سعی میکنم سایت و تیم فیتنسیا را طوری مدیریت کنم که ورزشکاران بتوانند به سادگی و با تجربه‌ای خوشایند، به مطالب و محتواهای بروز و معتبر رشته بدنسازی دسترسی داشته باشند.

مربیگری بدنسازی توسط حسین مردعلی

یکی از مهم‌ترین وظایف حسین مردعلی، در سایت فیتنسیا، مربیگری بدنسازی است. من تلاش میکنم تا به شما ورزشکاران عزیز کمک کنم به صورت بهینه و هدفمندتر، به بدنسازی بپردازید و با سرعت بیشتر اهدافتان ورزشی خود را به دست آورید.

اگر شما هم دوست دارید از تجربیات من استفاده کنید، می‌توانید به صفحه ارتباط با حسین مردعلی مراجعه کنید.

چطور ایده تأسیس فیتنسیا به ذهنم رسید؟

یک چیزی که از همان روزهای نوجوانی (که به تازگی به باشگاه بدنسازی می‌رفتم) مرا آزار می‌داد، کمبود اطلاعات و دانش دقیق در رابطه با بدنسازی بود. این که مشاهده می‌کردم ورزشکاران و بدتر از آن مربی حاضر در باشگاه، دانش بسیار اندک و حتی غلط در رابطه با رشته بدنسازی دارند، مرا متأسف می‌کرد.

از این رو تصمیم گرفتم خودم به مطالعه و افزایش دانش در حوزه بدنسازی بپردازم. مطالب و اطلاعاتی که در سایت‌های خارجی زبان وجود داشت، واقعا عالی و تمام عیار بود. اما باز هم جای تأسف بود که هیچ مرجع و منبع فارسی زبانی در این زمینه به صورت علمی و حرفه‌ای فعالیت نمی‌کرد!

سال‌ها گذشت و من همچنان سعی می‌کردم برای کسب اطلاعات و مشاهده آموزش‌های مختلف بدنسازی،‌ از منابع معتبر خارجی بهره ببرم.

اما وقتش رسیده بود که حسین مردعلی (همان  نوجوان گذشته که سختی‌های کمبود دانش در بدنسازی را تجربه کرده بود)، دیگر به جای تأسف خوردن، گامی بزرگ برای افزایش علم و آگاهی بدنسازان ایرانی بردارد. این گام بزرگ، تأسیس وب‌سایت «آموزش علمی بدنسازی فیتنسیا» در سال ۱۴۰۰ بود.

هدف فیتنسیا، بالا بردن سطح دانش و آگاهی ورزشکاران در رشته‌های ورزشی بدنسازی و پاورلیفتینگ مطابق با علم روز دنیاست.

بسیاری از مقاله‌های موجود در سایت فیتنسیا، حاصل مطالعه و ترجمه معتبرترین مقالات خارجی است. همچنین گاهی اوقات نیز از تجربه‌های واقعی خودم و سایر ورزشکاران کمک گرفته‌ام.

چرا وارد حوزه مربیگری بدنسازی شدم؟

آیا فقط نشر اطلاعات و مقاله‌های آموزش بدنسازی، حسین مردعلی را قانع می‌کند؟ قطعاً خیر!

علاقه شدید من به دنیای بدنسازی و فیتنس، فراتر از نگارش مطالب آموزشی و تئوری است. من اشتیاق شدیدی داشتم که به صورت مستقیم با ورزشکاران در ارتباط باشم و این یعنی مربیگری بدنسازی!

بعد از تلاش‌های بسیار و تحمل بسیاری از مشکلات،‌ موفق شدم مدرک مربیگری CPT (مربیگری خصوصی حرفه‌ای) را از دو آکادمی معتبر جهانی «N.S.D.C»  و «FGIIT» دریافت کنم.

بی‌صبرانه و با عشق وارد حوزه مربیگری بدنسازی شدم و این از بزرگترین افتخارهای من است که به ورزشکاران عزیز کشورم کمک کنم و شاهد پیشرفت آن‌ها باشم.

با آرزوی بهترین‌ها و موفقیت روزافزون برای تمام ورزشکاران میهن عزیزم…

ارادتمند شما؛ حسین مردعلی