فیتنسیا

قوانین سایت فیتنسیا

استفاده از مطالب و تمام خدمات سایت «فیتنسیا» به معنای پذیرش قوانین زیر است:

 1. تمام فعالیت‌های سایت فیتنسیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 2. مطالب صرفا جنبه آموزشی دارند و برای افزایش آگاهی و دانش ورزشکاران منتشر می‌شوند؛ بنابراین، مسئولیت اجرای عملی آن‌ها تماما بر عهده خود شماست.
 3. فیتنسیا یک رسانه آموزش نکات ورزشی در رشته بدنسازی است. به یاد داشته باشید که معرفی یا بررسی مکمل‌های ورزشی فقط برای افزایش آگاهی و دانش شماست. ما به هیچ عنوان مصرف این موارد را تبلیغ یا توصیه نمی‌کنیم. همچنین مسئولیت مصرف آن‌ها تماما برعهده خود شماست.
 4. استفاده از مطالب، خدمات و همچنین طراحی سایت، برای اهداف غیرشخصی از جمله انتشار تمام یا بخشی از مطالب در سایت‌ها و رسانه‌‌های دیگر، فقط پس از کسب اجازه از مدیریت سایت فیتنسیا ممکن است. برای ارتباط با مدیریت سایت از آدرس ایمیل hossein.mardali76@gmail.com استفاده کنید. در صورت انتشار مطالب بدون کسب اجازه، رسانه شما به عنوان ناقض حق کپی رایت به گوگل (و در صورت نیاز به مراجع قانونی) گزارش خواهد شد و تمام عواقب آن برعهده خودتان خواهد بود.
 5. یکی از خدمات سایت فیتنسیا، طراحی اختصاصی انواع برنامه ورزشی است. درخواست برنامه ورزشی از فیتنسیا، به معنای پذیرش قوانین زیر توسط شماست:
  • اطلاعات شخصی ورزشکاران به هیچ عنوان در جایی منتشر نمی‌شود و محرمانه خواهد بود. اما گاهی اوقات پس از کسب اجازه از ورزشکار، تصاویر پیشرفت وی بدون مشخص بودن چهره به عنوان نمونه در سایت قرار خواهد گرفت.
  • پس ثبت سفارش طراحی برنامه، امکان عودت وجه پرداختی وجود ندارد؛ زیرا در هر ماه فقط تعداد محدودی سفارش طراحی برنامه دریافت می‌شود و ثبت سفارش برنامه توسط شما به معنای کاهش ظرفیت تعداد برنامه‌های ماهانه است.
  • پس از طراحی برنامه، اگر ظرف مدت ۲ روز دلیل موجهی برای ویرایش آن از سمت ورزشکار ارائه شود، ویرایش برنامه به صورت رایگان انجام خواهد شد. اما اگر دلیل موجه وجود نداشته باشد و یا ظرف ۲ روز پس از طراحی برنامه گزارش نشود، طراحی مجدد برنامه نیازمند پرداخت مجدد وجه آن است.
  • برنامه‌ها به صورت اختصاصی و فقط برای شخص ثبت کننده سفارش برنامه طراحی می‌شوند. انتشار این برنامه‌ها به هر نحو و یا در اختیار قرار دادن آن به سایر افراد، شرعا و قانونا درست نبوده و امکان پیگیری دارد.

این قوانین در سال ۱۴۰۰ نوشته شده و ممکن است در آینده تغییرات و اصلاحاتی در آن انجام شود که در همین صفحه اعمال خواهد شد.

فیتنسیا – مرجع آموزش علمی بدنسازی